اخبار

آزمایشگاه مرکزی مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند به نام دانش آموز فقید صدیق پور افتتاح شد

                                                   آزمایشگاه مرکزی مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند به دانش اموز فقید صدیق پور افتتاح شد

آزمایشگاه مرکزی مدرسه سما دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند که به نام دانش آموز زنده یاد امیر محمد صدیق پور نامگذاری شده بود در مراسمی با حضور ریاست ومسئولان دانشگاه و آموزش و پرورش افتتاح شد .

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی واحد بیرجند:دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی در این مراسم ضمن آرزوی رحمت واسعه الهی برای دانش آموز فقید مدارس سمای بیرجند مرحوم امیر محمد صدیق پور از اقدامات ارزنده خانواده گرانقدر صدیق پور در تامین بخش زیادی از هزینه تجهیز آزمایشگاه مرکزی مدرسه سما پسران دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و تلاش و پیگیری معاون سما و مسئولان مربوطه در تجهیز این آزمایشگاه قدردانی کرد . وی دانش‌آموزان امروز را آینده‌سازان کشور عزیزمان توصیف کرد و گفت باید قدردان این سرمایه‌های ارزشمند باشیم دکتر هاشمی در سخنانی استعداد و هوش دانش آموزان بیرجندی را قابل تحسین برشمرد و گفت باید تلاش کنیم این استعدادها را خوب پرورش دهیم و خوب هدایت کنیم .

دکتر سید حسن هاشمی با اشاره به تغییر رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دررویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی به کارهای مهارتی و دانش بنیان اهمیت بیشتری می دهد و ماموریت حوزه سماء دانشگاه نیز به آموزش‌های عمومی و مهارتی تغییر یافته است. در این مراسم دکتر عطاالله اژدری معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی نیز در سخنانی با اشاره به حادثه ناگوار درگذشت دانش‌آموز صمیمی و پر تلاش مدارس سما بر اثر بیماری گفت: وظیفه می دانم به طور ویژه ازخانواده محترم صدیق پور که بخش عمده‌ای از هزینه ایجاد آزمایشگاه‌مرکزی را تامین کردند تشکر و قدردانی کنم . دکتر اژدری در ادامه با اشاره به رشد بیش از ۶۰ درصدی دانش آموزان سمای بیرجند گفت :بنده و همکارانم مجدانه در جهت ارتقای کیفی آموزشی مدارس تلاش می کنیم و خوشبختانه موفقیت های ارزشمندی هم داشته ایم. در پایان این مراسم دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی از بخش‌های مختلف مدارس سما بازدید و تلاش همکاران مجموعه وخانواده محترم صدیق پور قدردانی کرد.