اطلاعیه ها

اطلاعیه امتحانات دانشکده سما

 طلاعیه امتحانات دانشکده سما


برابر بخشنامه دانشگاه آزاد استان و دستورالعمل کمیته استانی مقابله با کرونا به دلیل اعلام نگرانی و درخواست دانشجویان و خانواده ایشان برگزاری امتحانات پایان ترم نیسمال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ بصورت غیر حضوری خواهد بود.

تذکرات مهم :

۱- امتحانات از روز شنبه ۹۹/۳/۳۱ الی ۵شنبه ۹۹/۴/۲۶ به مدت ۴ هفته در ۲ سانس ۸ و ۱۲ برگزار می‌شود. با توجه به تغییر شیوه و زمان برگزاری امتحانات ضروری است دانشجویان از روز ۴ شنبه ۹۹/۴/۲۸ به بعد نسبت به دریافت برنامه امتحانات و اطلاع از آخرین تغییرات آن اقدام نمایند.

۲- امتحانات دروس تئوری با استفاده از سامانه Adobe connect که قبلا برای آموزش استفاده می‌شده است برگزار می‌شود. لذا نصب نرم افزار الزامی و عواقب نداشتن آن به عهده دانشجو خواهد بود.

۳- آدرس سامانه بصورت روزانه در سایت و کانال قرار خواهد گرفت

۴- حتماً نسبت به تهیه گوشی موبایل مناسب یا لپ‌تاپ و کامپیوتر و اشتراک اینترنت پرسرعت اقدام کنید. هر چند بوسیله گوشی موبایل می‌توان در امتحان غیر حضوری شرکت کرد اما داشتن کامپیوتر یا لپ‌تاپ در سهولت کار موثر است.

۵- برای شرکت در امتحان مجازی داشتن مرورگر firefox و اپلیکیشن نمایش فایل PDF ضروری است.

۶- در روزهای باقیمانده حتما بدهی شهریه و اقساط وام خود را تسویه کنید و بصورت امتحانی وارد سامانه مذکور شوید ، کارت ورود به جلسه امتحان را دریافت کنید و مطابق دستورالعمل یا کلیپ راهنما نسبت آماده سازی مقدمات آزمون اقدام کنید . در صورت بروز مشکل مالی یا آموزشی در اسرع وقت برای رفع اشکال به آموزشکده مراجعه کنید.

۷- دانشجویان باید چند دقیقه قبل از شروع امتحان وارد سامانه شوند و به محض آغاز آزمون شروع به پاسخ دهی کنند. فقط تا پایان وقت آزمون مجاز به پاسخگویی هستند و به هیچ دلیلی وقت اضافه‌ نخواهند داشت. حضور و غیاب دانشجویان به طور خودکار با ورود به سامانه انجام می‌شود و عدم ورود در زمان تعیین شده به منزله غیبت در امتحان است.

۸- سوالات امتحان متناسب با درس و بنابر تشخیص اساتید ممکن است بصورت تستی با تشریحی باشد. سئوالات تستی برای هر دانشجو بصورت تصادفی و متفاوت با سایرین خواهد بود و سئوال به سئوال داخل سامانه پاسخ داده می‌شود. دانشجویان باید پاسخ سوالات تشریحی را درون یک برگه سفید بنویسند و پس از گرفتن یک عکس واضح و کامل آنرا در سامانه آپلود کنند.

۹- در صورت کندی یا قطع شدن سامانه آزمون دانشجویان باید بلافاصله تصویر پاسخ نامه را به شماره استاد که در ابتدای امتحان اعلام می شود ارسال کنند.

۱۰- لطفا جهت تسریع در خبررسانی دوستان خود را نیز مطلع نمائید.

به امید موفقیت و سلامت شما - دانشکده شما بیرجد